مرکز خدمات مشتریان کنوود مفتخر است با گردآوری تیمی متخصص از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران کشور اقدام به ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی کنوود شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود ، تعمیرات یخچال فریزر کنوود ، تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود ، تعمیرات مایکروفر کنوود و خدمات تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید کنوود نماید.

هنگامی که شما درخواست تعمیرات لوازم خانگی کنوود خود را از طریق تماس تلفنی و یا فرم آنلاین درخواست سرویس ثبت می نمایید، متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن ، پس از هماهنگی با شما جهت رفع مشکل دستگاه به محل اعزام شده و اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما خواهند نمود.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی کنوود

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی کنوود در مرکز خدمات کنوود

 

مرکز تعمیرات کنوود از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان کنوود عبارتند از:

برخی از خدمات قابل ارائه برای یخچال ساید کنوود توسط مرکز کنوود

 

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید کنوود

یخچال ساید کنوود دارای یک فیلتر آب جهت تصفیه آب میباشد که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارد. تعویض دیرتر از موعد فیلترآب یخچال ساید بای ساید کنوود میتواند باعث بروز بوی بد در آبریز ، عدم یخسازی ، ایجاد رسوب در قالب یخ ، خرابی شیربرقی و پارگی شلنگ های آب متصل به دستگاه گردد.

 

تعویض موتور ساید بای ساید کنوود

در ساید بای ساید های کنوود از موتورهایی با گاز R600 استفاده شده است که این گاز اشتعال زا میباشد وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد. برای تعویض کمپرسور یخچال نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای مختلف برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیرات ساید بای ساید کنوود کمپرسور فابریک دستگاه خود را تهیه کنید.

 جهت اطلاع از هزینه تعویض کمپرسور ساید کنوود کلیک کنید

 

تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید کنوود

فن کندانسور در یخچال ساید بای ساید کنوود در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را بر عهده دارد. خراب شدن فن باعث گرم شدن موتور دستگاه و آسیب دیدن کمپرسور میگردد. از نشانه های خرابی فن کندانسور صدای غیر عادی و جیر جیر از پشت دستگاه و همچنین داغ شدن بیش از حد کناره های درب دستگاه میباشد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید کنوود کلیک کنید

 

فن فریزر یخچال ساید بای ساید کنوود

یخچال ساید بای ساید کنوود دارای یک فن در قسمت بالایی فریزر میباشد که این فن وظیقه انتقال سرما به طبقات بالایی فریزر و همچنین انتقال سرمای فریزر به یخچال از طریق داکت هوا را برعهده دارد. برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود و در صورت استفاده از قطعات غیر استاندارد سرمادهی مناسب و عملکرد صحیحی را نباید انتظار داشت. در مرکز تعمیرات ساید کنوود موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه شما برایتان نصب خواهد شد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید کنوود کلیک کنید

 

شارژگاز یخچال ساید بای ساید کنوود

گاز یخچال میتواند به واسطه پوسیدگی لوله های داخلی یخچال و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله های بیرونی و سوراخ شدن لوله ها نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه و آب شدن تمام مواد غذایی خواهد شد.  جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید کنوود ابتدا نیاز به نشت یابی و رفع ایراد محل نشت گاز میباشد و سپس باید اقدام به شارژ گاز یخچال ساید بای ساید کنوود نمود. همچنین ممکن است به دلیل کیپ شدن لوله مویی یخچال گاز نتواند به درستی در سیکل چرخش داشته باشد و اصطلاحا دستگاه دچار کیپی مدار گردد. که در این صورت نیاز به شستشوی سیکل و یا تعویض لوله مویی میباشد.

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید کنوود یکی از مهمترین و اصلی ترین تعمیرات مربوط به یخچال ساید بای ساید کنوود میباشد و باید در انجام این کار از تجهیزات پیشرفته و استاندارد استفاده نموده و این تعمیر را با دقت زیادی انجام داد. زیرا در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید کنوود با تماس با مرکز تعمیرات ساید کنوود این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل یخچالتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

 جهت اطلاع از هزینه شارژ گاز یخچال ساید کنوود کلیک کنید

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید کنوود

یخساز ساید بای ساید کنوود قابلیت تولید حدود 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارا میباشد. ممکن است یخسازی دستگاه به دلیل قطع بودن آب و یا خرابی موتور یا سنسور یخساز و یا خرابی فن فریزر و افت سرما متوقف و یا کند گردد. در مرکز تعمیرات کنوود جهت تعمیر یخساز ساید بای ساید کنوود از قطعات فابریک برای هرمدل استفاده خواهد شد.

 

تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید کنوود

شیربرقی یخچال ساید بای ساید کنوود وظیفه رساندن آب به قسمت یخساز و قسمت آبسرد کن یخچال را برعهده دارد که به صورت الکترونیکی و با فرمان از برد دستگاه عمل میکند. در صورتی که آبریز یا یخساز ساید بای ساید کنوود درست عمل نکنند نیاز به تعویض شیربرقی یخچال ساید بای ساید کنوود میباشد.

 

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید کنوود

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستشوی یخچال خراب شود که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال ساید بای ساید کنوود مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی یخچال ساید بای ساید کنوود از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید کنوود یکی از مهمترین قطعات دستگاه میباشد که وظیفه کنترل تمام قطعات را برعهده دارد ؛ لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات ساید کنوود با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال ساید بای ساید کنوود نموده و در اجرای این تعمیر مهم از قطعات اورجینال و اصلی کنوود استفاده خواهند شد.

 

سرویس سالیانه کندانسور یخچال ساید بای ساید کنوود

کندانسور یخچال ساید بای ساید کنوود در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن احتمال جذب شدن گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. بنابراین کندانسور یخچال ساید کنوود نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا باعث افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق گردد.

 

باز و بسته کردن درب ساید بای ساید کنوود جهت جابه جایی

بهتر است در حین اسباب کشی و جابجایی برای جلوگیری از آسیب دیدن یخچال ساید بای ساید و راحت شدن حمل و نقل ، قبل از جابجایی درب های دستگاه را از قسمت لولا باز نمایید و مجددا در محل جدید درب ها را نصب نمایید.  

امروزه بسیاری از باربری ها این کار را انجام میدهند ولی به دلیل نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در بسیاری از موارد با آسیب های جدی به سیم کشی داخل درب و شلنگ ها و رابط های یخساز و خرابی لولاها بعد از جابجایی و باز و بسته کردن درب ها توسط باربری روبرو هستیم.

شما میتوانید یک روز قبل از جابجایی با تماس با مرکز تعمیرات ساید کنوود جهت بازکردن درب های ساید بای ساید کنوود خود درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما جهت باز کردن و بستن درب های یخچال و نصب مجدد دستگاه ساید بای ساید کنوود شما اقدام نمایند.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال ساید کنوود برخورد کردید جهت تعمیر یخچال ساید کنوود با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ساید کنوود شما اقدام گردد.

 

نمایندگی تعمیرات ساید کنوود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات کنوود با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی کنوود شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی کنوود

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی کنوود برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات کنوود

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کنوود برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی کنوود فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید


استان محل اقامت


captcha