مرکز تخصصی تعمیرات ساید بای ساید کنوود

مرکز تعمیرات ساید بای ساید کنوود با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر ساید کنوود شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط استان تهران و البرز میباشد.

تعمیر یخچال و ساید کنوود

 

اگر برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی کنوود می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال ساید بای ساید کنوود در هر نقطه از تهران برای شما برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840 تماس بگیرید تا متخصصان تعمیرات لوازم خانگی کنوود ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر ساید بای ساید خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

اقدامات مرکز تعمیرات ساید بای ساید کنوود جهت تعمیر ساید  کنوود

مرکز تعمیرات کنوود از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات کنوود عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال ساید بای ساید کنوود خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات کنوود و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی کنوود به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی کنوود برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات مشتریان کنوود برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

اقدامات نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید کنوود

 

امروزه در اکثرخانه ها یخچال ساید بای ساید به چشم میخورد و می توان گفت یخچال ساید بای ساید نیاز هر خانه ای شده است،در بین تمامی برندهای موجود در بازار یخچال ساید بای ساید کنوود از سابقه خوبی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد، یخچال ساید بای ساید کنوود به راحتی خراب نمیشود و نیاز به تعمیر و تعمیرکار پیدا نخواهد کرد البته اگر شرایط نگهداری و سرویس های سالانه مرتب انجام شود، در ادامه شما را بیشتر با یخچال ساید بای ساید کنوود ، مشکلات متداول و نگهداری از آن آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید:

یخچال ساید بای ساید کنوود از اجزای مکانیکی و الکتریکی تشکیل شده است، بهتر است به خدمات مرکز تعمیرات یخچال کنوود جهت تعویض یا تعمیر اجزای یخچال کنوود مراجعه شود، ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچالساید بای ساید کنوود در تهران با استفاده از قوانین مشتری مداری و اصول خدمات در اروپا به عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما میپردازد.

 

چرا ما برترین مرکز خدمات پس از فروش کنوود در ایران هستیم ؟؟؟ 

 

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال کنوود
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

 

مزایای مراجعه به مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود

_ مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود با استفاده از قطعات فابریک کیفیت دستگاه شما را حفظ خواهد کرد.

_ با ارسال تعمیرکار به محل شما جهت عیب یابی یخچال ساید بای ساید کنوود، از خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل در امان خواهید بود.

_ از نزدیک ناظر خدمات عیب یابی تعمیرکار یخچال سایدبای ساید کنوود خواهید بود.

توصیه های تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود

_ قرار گرفتن یخچال ساید بای ساید کنوود در کنار دستگاههای حرارت زا باعث می شود مصرف انرژی آن افزایش یابد، این نکته قابل اهمیت است که حداقل 2 سانتی متر یخچالساید بای ساید کنوود با وسایل گرمایشی و حرارت زا فاصله داشته باشند.

_ جهت گردش هوا باید فضای پشت یخچال ساید بای ساید کنوود حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد.

_ حتما باید لوله های پشت یخچال فریزر کنوود حداقل سالی دوبار گردگیری شوند.

_ لاستیکهای دربیخچال ساید بای ساید کنوود را بررسی کنید تا خراب نباشد و احتیاج به تعمیرات نداشته باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود.

_ مواد غذایی داغ را داخل یخچال ساید بای سایدکنوود نگذارید حتما مواد غذایی را بگذارید خنک شود سپس با در پوش داخل یخچال ساید بای ساید کنوود بگذارید ، مخصوصا مایعات تا به تعمیرکار و مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود نیاز پیدا نکنید.

_ برای تمیز کردن یخچال  کنوود حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل دستگاه را به برق متصل نمایید.

_ اگر از یخچال ساید بای ساید کنوود استفاده نمیکنید مانند مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید حتما ترموستات یخچال کنوود را روی درجات پایین تر تنظیم کنید .

_ برای یخچال ساید بای ساید کنوود حتما از محافظ برق استفاده کنید، ابتدا یخچال ساید بای ساید کنوود با ترموستات روی مقدار متوسط به برق بزنید و باید یخچال حداقل 3 ساعت خالی با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد.

 

توصیه های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید کنوود توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان ایران سرویس در ارتباط با تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در یخچال ساید بای ساید کنوود میباشد ، همچنین موارد دیگری اعم از :

1_ یخچال ساید بای ساید کنوود صدای زیاد میدهد.

2_ یخچال ساید بای ساید کنوود یکسره کار میکند.

3_ لاستیک دور درب یخچال ساید بای ساید کنوود خراب شده است.

4_ موتور یخچال ساید بای ساید کنوود داغ کرده است.

5_ فریزر یخچال ساید بای ساید کنوود منجمد نمیکند.

6_ یخچال ساید بای ساید کنوود برفک میزند.

7_ فن یخچال  ساید بای ساید کنوود کار نمیکند.

8_ یخچال ساید بای ساید کنوود روشن نمیشود.

9_ موتور یخچال ساید بای سایدکنوود کار نمیکند.

10_ صفحه دیجیتالی یخچال ساید بای ساید کنوود خراب شده است.

11_ برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید کنوود احتیاج به تعمیر دارد.

12_ سنسور یخچال ساید بای ساید کنوود درست کار نمیکند.

اگر فنی باشید و علاقه به تعمیرات داشته باشید در بعضی موارد مشکلات یخچال ساید بای ساید را خودتان می توانید برطرف کنید تا احتیاجی به تعمیرکار نداشته باشید، در ادامه ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود برخی از این ایرادات را شرح داده است تا به راحتی و بدون نیاز به هزینه و تعمیرکار برخی از مشکلات یخچال ساید بای ساید کنوود خود را حل کنید:

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

 

_ یخچال ساید بای ساید کنوود یکسره کار می کند

جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید کنوود که یکسره در حال کار کردن است باید موارد زیر را بررسی کرد:

1_ ابتدا ترموستات یخچال ساید بای ساید کنوود را بررسی کنید تا احتیاجی به تعمیر نداشته باشد زیرا اگر ترموستات خراب باشد دمای مناسب یخچال را تشخیص نمی دهد و موتور یخچال ساید بای ساید کنوود به صورت یکسره برای خنک کردن دستگاه د رحال کار کردن می باشد

2_ پیچ های کندانسور را تمیز کنید و بررسی کنید تا کثیف نباشد. باید توجه داشته باشید تا روی موتور یا هر وسیله برقی گرد و غبار ننشیند یخچال ساید بای ساید نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد، زیرا اگر گرد و غبار روی سیم پیچ ها  نشسته باشد کندانسور برای خنک نگه داشتن مواد غذایی باید بیشتر کار کند ، برای تعمیر این مشکل ابتدا سیم های کندانسور را به  طور دستی تمیز کنید سپس دریچه هوای یخچال ساید کنوود که مسدود شده است را تمیز کنید.

3_ در این مورد ممکن است موتور یخچال ساید بای ساید کنوود دچار نقص فنی شده باشد، موتورساید بای ساید کنوود پس از سال ها استفاده می تواند دچار ایراداتی شود در این صورت برای تعمیر و یا تعویض قطعات موتور باید با مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید کنوود تماس بگیرید.

_ فریزر یخچال ساید بای ساید کنوود مواد غذایی را فریز نمیکند

1_ اگر درب فریزر یخچال ساید بای ساید را زیاد باز و بسته کنید ممکن است در دمای فریزر تاثیر بگذارد و مانع منجمد شدن مواد غذایی داخل فریزر شود .

2_ در صورتی که مواد غذایی بسیار داغ را در حجم زیادی داخل فریزر گذاشته باشید

3_ محتویات را از جلوی دریچه بردارید تا هوا بتواند به هر نقطه‌ای از فریزر برسد.

در صورتیکه موارد بالا انجام شد ولی یخچال ساید بای ساید کنوود شما هنوز مشکل دارد حتما از خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود در تهران بهره مند شوید .

_ یخچال ساید بای ساید کنوود نشتی دارد

1_ جهت تعمیر و رفع مشکل نشتی یخچال ساید بای ساید کنوود ابتدا بررسی کنید که تراز است یا نه ، در غیر این صورت  پایه های یخچال را مطابق با دفترچه راهنمای فارسی تنظیم کنید.

2_ گاهی لوله تخلیه مسدود می شود که این خود باعث نشتی آب خواهد شد، در این صورت باید عامل انسداد را پیدا کنید و آن را سریعا رفع کرد.

3_ گاهی علت نشتی، یخ ساز یخچال ساید بای ساید کنوود می باشد، رابط شیر آب را بررسی کنید و در صورت نیاز یکبار دیگر آن را محکم کنید.

4_ اگر خود یخساز درست مونتاژ نشده باشد حتما ایجاد نشتی در یخچال ساید بای ساید کنوود خواهد کرد، در این صورت بهتر است برای تعمیر یخچال کنوود با ایران سرویس تماس بگیرید و خدمات این مرکز استفاده کنید.

5_ گاهی فیلتر آب یخچال ساید بای ساید با گذشت زمان فرسوده شده است و نیاز به تعویض دارد در این صورت از خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید استفاده کنید و جهت تعویض از تعمیرکار کمک بگیرید .

رفع بوی بد یخچال ساید بای ساید کنوود

هنگام استفاده از یخچال ساید بای ساید کننود ممکن است مواد غذایی فاسد و یا مایعات در کابین یخچال ریخته شده باشد و منجر به تولید بوی بد در یخچال کند که حتما باید ابتدا یخچال تمیز شود و سپس از بوزداها استفاده شود، و برای جلوگیری از این اتفاق حتما داخل یخچال به صورت هفتگی تمیز شود.

اتومات یخچال ساید بای ساید کنوود کار نمیکند  

از کار افتادن اتومات یخچال ساید بای ساید کنوود علل متفاوتی دارد ولی مهم تر از همه ترموستات، سنسور و برد یخچال کنوود باید بررسی شود اگر با بررسی این سه قطعه مشکل حل نشد حتما از یک تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود کمک بگیرید.

تعویض کمپرسور در مرکز تعمیرات یخچال ساید کنوود

کمپرسور یخچال ساید بای ساید کنوود از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است در قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای ساید بای ساید کنوود دارای یک الکتروموتور از نوع آسنکرون است که وظیفه آن  به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی یخچال ساید بای ساید کنوود می باشد، قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال ساید بای ساید کنوود شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید. این نکته حائز اهمیت است که بدانید حتما تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید کنوود را با کمک تعمیرکار مرکز تعمیرات لوازم خانگی کنوود انجام دهید زیرا احتیاج به تخصص و تجربه دارد .

 

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود در محل

 

خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود در محل :

_ کلیه خدمات مربوط به سرویس و نگهداری یخچالساید بای ساید کنوود

_ عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید کنوود با استفاده از قطعات فابریک

_ شارژگاز یخچال ساید بای ساید کنوود در محل

_ تعویض کمپرسوسر یخچال ساید بای ساید کنوود در محل

_ تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید کنوود

_ تعمیر یا تعویض کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکی یخچال ساید بای ساید کنوود

در صورتی که یخچال ساید بای ساید کنوود شما دچار هرنوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز تعمیرات جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید کنوود را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ساید کنوود تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال ساید کنوود ، تعویض فن فریزر ساید کنوود ، تعویض موتور ساید بای ساید کنوود ، تعویض المنت ساید بای ساید کنوود ، تعویض فیلتر آب ساید کنوود ، تعویض یخساز ساید کنوود ، تعویض سنسور ساید بای ساید کنوود ، تعویض برد ساید بای ساید کنوود ، تعویض شلنگ ساید بای ساید کنوود ، تعویض شیربرقی ساید بای ساید کنوود و سایر تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید کنوود در منزل مشتری انجام میگردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشکلات و خرابی های یخچال ساید کنوود

 • ID

یخچال ساید کنوود، یکی از دستگاه‌های بسیار مهم در هر خانه است که نقش حیاتی در نگهداری و حفظ مواد غذایی دارد. با توجه به اهمیت این دستگاه، ضروری است که ...

تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در کرج

تعمیرات ساید بای ساید کنوود در کرج

اگر برای تعمیر یخچال ساید کنوود خود به تعمیرکار نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات کنوود در کرج آماده خدمت ...

خدمات قابل ارائه برای ساید کنوود

 

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید کنوود

یخچال ساید کنوود دارای یک فیلتر آب جهت تصفیه آب میباشد که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارد. تعویض دیرتر ...

خرابی های یخچال ساید بای ساید کنوود

 

یخچال خنک نمیکند.

ممکن است یخچال ساید بای ساید شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شده و خوب خنک نکند. علت خنک نکردن این قسمت ها ...

خرابی های متدوال یخچال ساید بای ساید کنوود

مشکلاتی که معمولاً ممکن است برای یخچال ساید بای ساید کنوود به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد از خرابی های رایج اشاره نمود:

 • موتور ...
Load More

هزینه تعمیرات یخچال ساید کنوود

 • ID
هزینه تعویض فن ساید بای ساید کنوود

ساید بای ساید کنوود دارای 2 عدد فن میباشد که یک فن داخل فریزر قرار گرفته که وظیفه پخش سرما را برعهده دارد و فن دیگر در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه ...

هزینه شارژ گاز یخچال ساید بای ساید کنوود

شارژ گاز ساید بای ساید کنوود بستگی به نوع خرابی متفاوت بوده و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد. ممکن است مشکل گاز ساید شما با یک شارژ گاز ساده رفع ...

هزینه تعویض موتور ساید بای ساید کنوود

در ساید بای ساید های کنوود از موتورهایی با گاز R600 استفاده شده است که این گاز اشتعال زا میباشد وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام ...

Load More