نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود

 

 مرکز خدمات مشتریان کنوود مفتخر است با گردآوری تیمی متخصص از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران کشور اقدام به ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی کنوود شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود ، تعمیرات یخچال فریزر کنوود ، تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود ، تعمیرات مایکروفر کنوود و خدمات تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید کنوود نماید.

هنگامی که شما درخواست تعمیرات لوازم خانگی کنوود خود را از طریق تماس تلفنی و یا فرم آنلاین درخواست سرویس ثبت می نمایید، متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن ، پس از هماهنگی با شما جهت رفع مشکل دستگاه به محل اعزام شده و اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما خواهند نمود.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی کنوود

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی کنوود در مرکز خدمات کنوود

 

مرکز تعمیرات کنوود از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان کنوود عبارتند از:

خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنوود

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی کنوود مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی کنوود حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی کنوود یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات کنوود با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنوود نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال کنوود استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی کنوود

 موتور ماشین لباسشویی کنوود یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی کنوود ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی کنوود ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی کنوود و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات کنوود این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال کنوود موتور ماشین لباسشویی کنوود شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی کنوود نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی کنوود

در داخل دیگ ماشین لباسشویی کنوود دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی کنوود استفاده نادرست و ریختن بار بیش از اندازه داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی کنوود نیاز به باز کردن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل لباسشویی میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی کنوود مخزن داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرعادی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی کنوود شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی کنوود بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب دیدن سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خراب شدن بلبرینگ های ماشین لباسشویی کنوود ،  مرکز تعمیرات کنوود  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی کنوود شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی کنوود کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی کنوود

شیربرقی ماشین لباسشویی کنوود وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی کنوود را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی کنوود میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی کنوود

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی کنوود وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی کنوود را برعهده دارد. در صورت خراب شدن هیدروستات لباسشویی کنوود دستگاه آب را قطع نمیکند  و داخل مخزن پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود وظیفه تخلیه آب درون ماشین لباسشویی کنوود را بر عهده دارد. در صورت خراب شدن پمپ تخلیه لباسشویی کنوود آب داخل ماشین لباسشویی باقی میماند و لباسشویی ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند دکمه و سنجاق و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود از تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات کنوود کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میشود. برای تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی کنوود نیاز به باز شدن سینی جلوی لباسشویی توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی کنوود شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب دیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی کنوود گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی کنوود از تعمیرکاران مرکز تعمیرات کنوود کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی کنوود

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی کنوود انواع مختلفی دارد و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند. گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس هنگام بستن درب ماشین لباسشویی کنوود میتواند در هنگام چرخش مخزن باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی کنوود گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی کنوود میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض لاستیک ماشین لباسشویی کنوود کلیک کنید

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی کنوود

 

المنت ماشین لباسشویی کنوود وظیفه گرم نمودن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی کنوود میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی کنوود گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی کنوود

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی کنوود وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی کنوود را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خراب شدن میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی کنوود دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی کنوود انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی کنوود میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی کنوود خود از متخصصان مرکز تعمیرات کنوود کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی کنوود میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی کنوود میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی کنوود میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی کنوود از متخصصان مرکز تعمیرات کنوود کمک بگیرید.

 

هرگاه با یکی از مشکلات معمول لباسشویی کنوود برخورد کردید جهت تعمیر لباسشویی کنوود با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود شما اقدام گردد.

خدمات قابل ارائه برای ماشین لباسشویی کنوود

دیدگاه‌ها   

0 #2 admin 1398-07-04 22:51
به نقل از سعیدی:
سلام ماشین لباسشویی مااز دور درش اب میده اشکال از چیه ؟ هزینه اش چقدره ؟؟ ممنون میشم جواب بدید

سلام بیشترین احتمال نشتی از دور درب مربوط به پارگی لاستیک دور درب هستش که تو
قسمت هزینه تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی کنوود در موردش توضیح داده شده
نقل قول کردن
0 #1 سعیدی 1398-07-04 19:18
سلام ماشین لباسشویی مااز دور درش اب میده اشکال از چیه ؟ هزینه اش چقدره ؟؟ ممنون میشم جواب بدید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات کنوود با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف تهران و البرز این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی کنوود شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی کنوود

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی کنوود برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات کنوود

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کنوود برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی کنوود فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید


استان محل اقامتتلفن مراکز تعمیرات لوازم خانگی کنوود در تهران

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود

محدوده مرکز تهران

021-66553689

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود

محدوده غرب تهران

021-44843086

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود

محدوده شمال و شمال شرق تهران

021-22396367

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود

محدوده شرق تهران

021-77908901

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود

محدوده شمال غرب تهران

021-88246134

تلفن مراکز تعمیرات لوازم خانگی کنوود در کرج

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود در محدوده کرج :

فردیس - ملارد - اندیشه - مارلیک

026-36535817

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود در محدوده کرج :

عظیمیه - جهانشهر - طالقانی

026-32284158

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود در محدوده کرج :

مهرشهر - بلوار ارم - حسین آباد - آق تپه

026-33403857

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود در محدوده کرج :

گوهردشت - موذن - باغستان - شاهین ویلا

026-34498946

تلفن مراکز تعمیرات لوازم خانگی کنوود در حومه تهران

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود

محدوده پرند

0919-7674047

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی کنوود

محدوده پردیس ، دماوند ، و لواسانات

0919-8915822