تعمیر لباسشویی کنوود در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در استان آذربایجان شرقی برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات کنوود می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی کنوود شما در هر نقطه تبریز و اطراف تبریز  به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  04191011680 تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر لباسشویی کنوود در آذربایجان شرقی

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی کنوود

به دلیل استفاده مداوم، این دستگاه دچار استهلاک شده و پس از مدتی لازم است علاوه بر جرم گیری و پاک کردن رسوبات موجود در دیگ ماشین لباسشویی و سایر قطعات الکترونیکی که سبب از کار افتادن یا کاهش عمر دستگاه می شود لازم است تا قسمت های متحرک، روغن کاری شوند تا به عمر مفید آن ها اضافه شود و ماشین لباسشویی شما عمر طولانی تر داشته باشد. امروزه یکی از رایج ترین دلایل خراب شدن وسایل الکترونیکی و دیگر وسایل، عدم استفاده صحیح و عدم سرویس دوره ای آن است که از عمر مفید دستگاه کاسته و موجب خرابی هایی در آن و گاها صدمات جانی به دلیل آتش سوزی یا برق گرفتگی می شود. لذا لازم پس از چند سال استفاده از دستگاه، آن را سرویس و نگهداری کنید.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تبریز و حومه و در محل شما فقط با یک تماس 91011680-041

 

 

خرابی های رایج ماشین لباسشویی کنوود

مشکلات متعددی ممکن است در ماشین لباسشویی کنوود شما علارغم با کیفیت بودن این محصول به وجود بیاید که لازم است آن را با تکنسینی ماهر در میان بگذارید. در اینجا برخی از مشکلات ماشین لباسشویی می پردازیم که ممکن است شما با آن روبرو شوید.

 •  خرابی شیرهای برقی و عدم پر شدن آب در ماشین لباسشویی
 • خشک‌ کن لباسشویی کنوود کار نمی‌کند: خشک‌ کن لباسشویی از آن بخش‌های خیلی دوست‌ داشتنی و کارراه‌انداز ماشین لباسشویی است. اگر این بخش مهم دچار مشکل شده باشد و کار نکند باید علت را در معیوب شدن قطعاتی مانند خازن جستجو کنید. در برخی موارد نیز سیم‌های دور تند لباسشویی دچار مشکل شده و در نتیجه ماشین نمی‌تواند با دور تند لباس‌ها را خشک کند. برای بررسی‌های بیشتر و دقیق‌تر، حضور تکنسین الزامی می‌باشد.
 • قطعه‌های برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار اشکال است: برد و قطعه‌های الکترونیکی دستگاه سوخته است. برای بررسی دقیق این مشکل شما نیازمند تکنسینی وارد به این قسمت هستید.
 • خرابی پمپ آب تخلیه ماشین لباسشویی کنوود: پمپ تخلیه مسئول تخلیه آب شستشوی کنوود است. در پی گزارش برخی تکنسین‌هایمان از علت خرابی پمپ این نتایج به دست رسیده که اجسام و رسوبات از فیلتر آب تخلیه عبور کرده و به پمپ رسیده‌اند و باعث شکسته شدن پره‌های پمپ و آسیب جدی به پمپ تخلیه شده‌اند و یا خود پمپ به دلیل عملکرد بیش از حد و فرسایش دچار مشکل و آسیب می‌شود که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌شود. در چنین مواردی، لازم است پمپ تخلیه تعویض شود. می‌توانید این امر را به مرکز تعمیرات کنوود در آذربایجان شرقی و تکنسین‌های مجرب آن بسپارید!

ماشین لباسشویی کنوود

 • نشتی لوله: اگر آب در اطراف لباسشویی شما مشاهده می‌شود و شما از تخلیه استفاده نکرده‌اید، یعنی مشکلی وجود دارد. همه‌ی اتصالات را چک نمایید.
 • لباس‌ها در انتهای شست‌وشو بوی بدی می‌دهند: اگر شما لباس‌هایتان در انتهای شست‌وشو دارای بوی بد هستند؛ ممکن است نشانه‌ی وجود کپک در درب و یا درزهای لباسشویی باشد. لازم است داخل لباسشویی با آب داغ و درزها با مواد شوینده؛ شسته شوند.
 • تخلیه‌ی آب صورت نمی‌گیرد: لوله‌ی تخلیه را چک نمایید. اگر مسدود شد باشد می‌توانید با شئ تیز مانند سیخ، داخلش را تمیز کنید و یا با مرکز خدمات لباسشویی کنوود تماس بگیرید تا تکنسین به محل شما اعزام شود و این مشکل را رفع نماید.
 • گیر کردن درب ماشین لباسشویی
 • بسته نشدن درب به دلیل مشکل لولای درب
 • نشتی واشر درب ماشین لباسشویی
 • لرزش و صدای بیش از حد ماشین لباسشویی
 • بوی نامطبوع از لباسشویی
 • مشاهده جرقه و هرگونه اتصالی در ماشین لباسشویی
 • نشان دادن خطا روی صفحه نمایش

در صورتی که به هر یک از موارد ذکر شده بر خوردید با مرکز تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز و حومه به شماره 91011680-041 تماس بگیرید.

 

خدمات مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در آذربایجان شرقی

_رفع مشکل عدم روشن شدن دستگاه

_ رفع مشکل موتور ماشین لباسشویی کنوود

_ سرویس دوره ای ماشین لباسشویی کنوود

_رفع ایراد صداهای غیرعادی ماشین لباسشویی

_ رفع ایراد مربوط به صفحه نمایش ماشین لباسشویی کنوود

_ رفع ایراد داغ کردن دستگاه ماشین لباسشویی کنوود

_ تعویض درب و سایر قطعات مربوطه در صورت لزوم

_رفع ایراد لرزش ماشین لباسشویی کنوود

 

 

نمایندگی های مجاز مرکز تعمیرات کنوود در آذربایجان شرقی

در زیر، مناطقی که تحت پوشش مرکز خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در آذربایجان شرقی هستند خدمت شما ارائه شده است. شما همشهری عزیز می توانید در هروقت از روز و یا هفته با مرکز خدمات ماشین لباسشویی به شماره 91011680-041 تماس بگیرید و درخواست خود را جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود اعلام کنید تا کارشناسان ما جهت رفع مشکل شما در سریع ترین زمان ممکن اقدام نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تبریز
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مراغه
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مرند
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در میانه
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در بناب
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اسکو
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در ایلخچی
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در باسمنج
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در ممقان
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در گوگان
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در هریس
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در یامچی
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در صوفیان
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در کلیبر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در جلفاسهند
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در سراب
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در آذرشهر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در هادیشهر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در عجب‌شیر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در سردرود
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در ملکان
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شبستر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در خسروشاه
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در بستان‌آباد
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در هشترود
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در ولیعصر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در زعفرانیه
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در آبرسان
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در باغمیشه
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در عباسی
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در ایل گلی
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در میرداماد
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در دوه چی
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در یاخچیان
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مرزداران
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در میدان ساعت
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در نصف راه
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شهناز
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در طالقانی

همچنین شما می توانید درخواست خود را از قسمت ثبت درخواست، ثبت نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و نسبت به رفع مشکل ماشین لباسشویی شما اقدام نمایند. 

 

چرا مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ادعای برترین بودن در سطح استان را دارد؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌ کرده در زمینه‌ی برند لباسشویی شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌ خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

 

تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

به دلیل استفاده‌ی بیشتر مردم تبریز در منازلشان از این وسیله‌ی ضروری؛ درخواست تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز نیز افزایش پیدا کرده است. شما می‌توانید برای درخواست تکنسین و تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز و دریافت مشاوره، با مرکز خدمات کنوود در آذربایجان شرقی تماس گرفته؛ تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

 

تعمیر لباسشویی کنوود خود را به چه کسی بسپارید؟ از کدام مرکز درخواست تکنسین نمایید؟ راه‌حل برخی مشکلات جزئی لباسشویی کنوود چیست؟

پاسخ تمام این سؤال‌ها را در این مقاله که توسط مرکز خدمات کنوود در آذربایجان شرقی و بخش تعمیر لباسشویی کنوود در آذربایجان شرقی تهیه شده است؛ یافت می‌کنید.

امروزه ما با لوازم‌ خانگی زیادی سروکار داریم که نمی‌توان زندگی بدون آن‌ها را تصور کرد. اگر آن‌ها دچار مشکل شوند، جایی از زندگی‌مان نیز لنگ می‌زند. پس بهتر است از آن‌ها به‌خوبی مراقبت کنیم تا عمر آن‌ها نیز بالاتر رود. اگر دچار مشکل و یا ایراد شده باشند؛ لازم است که حتماً تکنسینی که در آن برند ماهر است، آن را تعمیر نماید. زیرا به عمر آن و سلامت بیشتر دستگاه و نیز ما کمک می‌کند.

این نکته را متذکر شویم که گاهی پیش می‌آید بعضی از مشتریان قبل از مراجعه به مراکز مجاز تعمیر لباسشویی خود؛ به مراکز غیرمجاز دیگری مراجعه کرده‌اند و پس از استفاده از خدمات آن‌ها باعث شده است که دیگر به تعمیرگاه‌های غیررسمی مراجعه ننمایند. علل عدم مراجعه‌ آنها به این مراکز استفاده از: قطعاتی غیر اورجینال، عدم تجربه کافی و عدم تخصص لازم در زمینه‌ی برند کنوود و … می‌باشد. ما در مرکز خدمات کنوود در آذربایجان شرقی با ارائه‌ی 24 ساعته‌ی خدمات به شما عزیزان آماده هستیم تا لباسشویی را با خیالی آسوده از شما تحویل گرفته و تعمیر نماییم.

گفتن این موضوع نیز خالی از لطف نیست که متاسفانه برخی شهروندان، به دلیل مشکلی که برای ماشین لباسشویی آن ها پیش می آید اقدام به باز کردن و یا تعمیر آن بدون داشتن مهارت و سابقه تعمیرات ماشین لباسشویی مبادرت می ورزند که این کار علاوه بر آسیب به خود، می تواند سبب آسیب بیشتر به دستگاه و ایجاد هزینه بیشتر برای خود شود، گاها این نداشتن تخصص در تعمیرات باعث به وجود آمدن خطراتی برای دیگران نظیر برق گرفتگی می شود لذا توصیه می شود بدون داشتن مهارت کافی به تعمیرات لباسشویی اقدام نکنید و این کار را به تکنسین های ماهر ما بسپارید.

 

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات کنوود در آذربایجان شرقی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی کنوود در هر نقطه تبریز و حومه برطرف شود. فقط کافیست با شماره 04191011680 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی کنوود شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی کنوود شما اقدام گردد..

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در محل

در صورتی که ماشین لباسشویی کنوود شما دچار هرگونه خرابی باشد تکنسین های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. اکثر مراکز تعمیرات، ماشین لباسشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند که این حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه و محیط به دلیل برخورد دستگاه با دیوارها می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تمام تعمیرات از قبیل تعویض موتور ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیر و تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود، تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنوود، تعمیر و تعویض شلنگ ورودی لباسشویی کنوود ، تعمیر و تعویض شیربرقی لباسشویی کنوود ، تعمیر و تعویض المنت ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیر و تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیر و تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیر و تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی کنوود و سایر تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در منزل مشتری انجام میگردد.

 

تعمیرات لوازم خانگی کنوود در منزل شما فقط با یک تماس 91011680-041

انجام سرویس های دوره ای و تعمیرات در محل شما

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال