خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنوود

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا نشتی آب از داخل ماشین ظرفشویی دچار خرابی گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی ماشین ظرفشویی کنوود مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنوود حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنوود یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین ظرفشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات کنوود با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنوود نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال کنوود استفاده خواهند شد.

 

تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی کنوود

استاپ موتور یا همان موتور تقسیم آب ماشین ظرفشویی کنوود وظیفه تقسیم گردش آب بین سبدهای بالا و پایین ماشین ظرفشویی کنوود را برعهده دارد. در صورت خرابی موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی کنوود دستگاه ظروف را خوب نمی شوید و ممکن است ظروف در یک طبقه تمیز و در طبقه دیگر کثیف باشند.

 

تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی کنوود

 موتور یا همان جت پمپ ماشین ظرفشویی کنوود یکی دیگر از قطعات مهم ماشین ظرفشویی کنوود میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرطبیعی به دلیل خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین ظرفشویی کنوود ، یا خرابی سیم پیچ موتور ماشین ظرفشویی کنوود و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات کنوود این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال کنوود موتور ماشین ظرفشویی کنوود شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین ظرفشویی کنوود نماید.

 

تعویض شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی کنوود

آکو استاپ یا همان شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی کنوود وظیفه رساندن آب به داخل دستگاه را بر عهده دارد. رسوب آب و نوسانات برقی از عواملی هستند که موجب خرابی شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی کنوود می گردد.

 جهت اطلاع از هزینه تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی کنوود کلیک کنید

 

تعویض المنت ماشین ظرفشویی کنوود

المنت ماشین ظرفشویی کنوود وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین ظرفشویی کنوود میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین ظرفشویی کنوود گردد.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کنوود

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کنوود وظیفه تخلیه آب داخل ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کنوود آب داخل ظرفشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند.

 وجود شی خارجی مثل هسته خرما ، پوست پسته ، خلال دندان و ...  داخل پمپ تخلیه دستگاه میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کنوود گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کنوود از متخصصان حرفه ای مرکز خدمات مشتریان کنوود کمک بگیرید.

  جهت اطلاع از هزینه تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی کنوود کلیک کنید

 

سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی کنوود

ماشین ظرفشویی کنوود نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که چربی و کثیفی های موجود در ظروف باعث انباشته شدن جرم داخل کابین و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین ظرفشویی کنوود میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون موتور ، پمپ تخلیه ، المنت و کابین ماشین ظرفشویی کنوود میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین ظرفشویی کنوود میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی کنوود از متخصصان مرکز خدمات مشتریان کنوود کمک بگیرید.

 

هرگاه با یکی از مشکلات معمول ظرفشویی کنوود برخورد کردید جهت تعمیر ظرفشویی کنوود با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود شما اقدام گردد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های ماشین ظرفشویی کنوود

  • ID

ماشین ظرفشویی، یکی از وسایل خانگی حیاتی است که در زندگی روزمره بسیاری از افراد استفاده می‌شود. این دستگاه علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و انرژی، به شما ...

ماشین ظرفشویی کنوود، یکی از ابزارهای کاربردی در خانه است که در تمیز کردن و شستشوی ظروف و ظروف آشپزخانه به شما کمک می‌کند. این دستگاه عملکرد خودکار و ...

خدمات قابل ارائه برای ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنوود

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا نشتی آب از داخل ماشین ظرفشویی ...

مهمترین خرابی های ماشین ظرفشویی کنوود

ماشین ظرفشویی کنوود روشن نمی شود

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنوود میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق ظرفشویی باشد. همچنین امکان دارد سیم کشی و ...

 خرابی های متدوال ماشین ظرفشویی کنوود

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی کنوود به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
  • ...
Load More

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

  • ID
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کنوود

ماشین ظرفشویی کنوود دارای انواع مختلفی از پمپ تخلیه میباشد که هزینه تعویض هر کدام بسته به مدل دستگاه هزینه متفاوتی خواهد داشت. شما میتوانید جهت اطلاع ...

هزینه تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی کنوود

آکوا استاپ یا همان شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی کنوود دارای انواع مختلفی همچون دو بوبین و تک بوبین میباشد. همچنین در بعضی دستگاه ها از شیربرقی کره ای ...

Load More