خدمات قابل ارائه برای تعمیر مایکروویو کنوود

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو کنوود

برد الکترونیکی مایکروویو کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی مایکروویو و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی مایکروویو کنوود مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی مایکروویو کنوود حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی مایکروویو کنوود یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های مایکروویو توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات کنوود با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی مایکروویو کنوود نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال کنوود استفاده خواهند شد.

 

تعویض مگنترون (لیزر) مایکروویو کنوود

 مگنترون مایکروویو کنوود مهم ترین قطعه مایکروویو  کنوود میباشد که وظیفه تولید اشعه و گرم کردن مواد غذایی را برعهده دارد. مگنترون مایکروویو  کنوود بر اثر استفاده نادرست و یا مداوم مایکروویو  کنوود دچار خرابی میگردد و در صورت خراب شدن مگنترون مایکروویو دیگر غذا را گرم نمیکند. شما میتوانید در صورت خرابی لیزر مایکروویو  کنوود جهت تعویض این قطعه با قطعه اورجینال کنوود با مرکز مایکروفر کنوود تماس بگیرید.

جهت اطلاع از هزینه تعویض مگنترون مایکروفر کنوود کلیک کنید

 

تعویض موتور گردان مایکروویو کنوود

موتور گردان مایکروویو  کنوود وظیفه چرخاندن سینی را برعهده دارد. که بر اثر استفاده نادرست و بار سنگین داخل دستگاه امکان خراب شدن این قطعه وجود دارد. .

جهت اطلاع از هزینه تعویض موتور گردان مایکروفر کنوود کلیک کنید

 

تعویض ترانس های ولتاژ مایکروویو کنوود

ترانس های ولتاژ در مایکروویو  کنوود وظیفه افزایش جریان برق جهت راه اندازی مگنترون را بر عهده دارد. استفاده نادرست از دستگاه و نوسانات بیرونی ممکن است باعث خرابی ترانس های ولتاژ مایکروویو  کنوود گردد.

 

تعمیر صفحه لمسی مایکروویو کنوود

صفحه لمسی مایکروویو  کنوود به مرور استفاده دچار خرابی میگردد و دکمه ها دیگر عمل نمیکنند. لذا این خرابی موجب عدم کارکرد دستگاه میشود. در بسیاری از تعمیرگاه های مایکروویو  ، در صورت خرابی صفحه لمسی دستگاه را بلا استفاده تلقی میکنند اما مرکز خدمات مشتریان کنوود امکان تعمیر صفحه لمسی مایکروویو  کنوود را فراهم آورده و شما مشتریان میتوانید جهت تعمیر صفحه لمسی مایکروویو  کنوود خود با ما تماس بگیرید.

 

هرگاه با یکی از مشکلات معمول مایکروویو کنوود برخورد کردید جهت تعمیر مایکروفر کنوود با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماکروفر کنوود شما اقدام گردد.

تعمیرات مایکروفر کنوود

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های ماکروویو کنوود

  • ID
خدمات قابل ارائه برای مایکروویو کنوود

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو کنوود

برد الکترونیکی مایکروویو کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی مایکروویو و یا بر اثر ...

مهمترین خرابی های مایکروویو کنوود

روشن نشدن مایکروویو کنوود

علت روشن نشدن مایکروویو کنوود میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق مایکروویو باشد. همچنین ممکن است فیوز روی برد ...

 خرابی مایکروفر کنوود

مشکلاتی که ممکن است برای مایکروویو کنوود به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • مایکروفر روشن نمی شود
  • سینی ...
Load More

هزینه تعمیرات ماکروویو کنوود

  • ID
هزینه تعویض موتور سینی گردان مایکروویو کنوود

موتور کف مایکروویو کنوود وظیفه چرخاندن سینی غذا را برعهده دارد تا تمام قسمت های مواد غذایی به طور یکنواخت گرم شود. موتور کف ماکروفر دارای انواع ...

هزینه تعویض مگنترون مایکروویو کنوود

مگنترون یا همان لیزر ماکروفر کنووداصلی ترین قطعه مایکروفر میباشد که وظیفه آن تولید اشعه و به تبع آن گرم کردن مواد غذایی را انجام میدهد. هزینه تعویض ...

Load More