خدمات قابل ارائه برای تعمیرات جاروبرقی کنوود توسط نمایندگی کنوود

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی کنوود

برد الکترونیکی جاروبرقی کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی کنوود مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی کنوود یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در نمایندگی تعمیرات کنوود با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی کنوود نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال کنوود استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی کنوود

 موتور جاروبرقی کنوود اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی کنوود ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی کنوود ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی کنوود و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که نمایندگی تعمیرات کنوود این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال کنوود موتور جاروبرقی کنوود شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی کنوود نماید.

جهت اطلاع از هزینه تعویض موتور جاروبرقی کنوود کلیک کنید 

 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی کنوود

سیم جمع کن جاروبرقی کنوود ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی کنوود دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود سیم جمع کن جاروبرقی کنوود شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی کنوود مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی کنوود

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود ترموستات متناسب با جاروبرقی کنوود شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی کنوود

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی کنوود ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی کنوود دچار پارگی و شکستگی شوند که در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی کنوود برخورد کردید جهت تعمیر جاروبرقی کنوود با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی کنوود شما اقدام گردد.

تعمیرات جاروبرقی کنوود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های جاروبرقی کنوود

  • ID
 عیب یابی  جاروبرقی کنوود

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی کنوود به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • جاروبرقی کنوود روشن نمی شود
  • صدای ...
عیب یابی جاروبرقی کنوود

روشن نشدن جاروبرقی کنوود

علت روشن نشدن جاروبرقی کنوود میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق ، خرابی و قطعی سیم جمع کن ، خرابی برد یا ترموستات ...

خدمات قابل ارائه برای تعمیرات جاروبرقی کنوود توسط نمایندگی کنوود

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی کنوود

برد الکترونیکی جاروبرقی کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی ...

Load More

هزینه تعمیرات جاروبرقی کنوود

  • ID
هزینه تعویض موتور جاروبرقی کنوود

موتور جاروبرقی کنوود اصلی ترین قطعه دستگاه بوده که وظیفه ایجاد مکش در جاروبرقی را برعهده دارد. جاروبرقی های کنوود دارای موتورهایی با قدرت های مختلف ...

Load More